Bezpłatne szkolenie online

Gotowy na zmiany?
Rozwijaj się razem z nami

Poznaj sprawdzone metody prowadzenia biznesu w marketingu sieciowym, dzięki którym zachowasz płynność finansową pomimo kryzysu i niepewnej sytuacji ekonomicznej na świecie.

Bezpłatne szkolenie online

Gotowy na zmiany?
Rozwijaj się razem z nami

Poznaj sprawdzone metody prowadzenia biznesu w marketingu sieciowym, dzięki którym zachowasz płynność finansową pomimo kryzysu i niepewnej sytuacji ekonomicznej na świecie.

To szkolenie jest szansą na
szybki wzrost

Wyjdź poza schemat i leć do celu

Poznaj narzędzia zmieniające perspektywę i usprawniające pracę. Dzięki nim będziesz
mieć wyniki, zamiast tony wymówek.

Pracuj na swoich warunkach

Dowiedz się, jak zadbać o swoje zdrowie, finanse i mental oraz stworzyć warunki do pracy, które dają Ci masę satysfakcji i wysokie zarobki.

Współpracuj z najlepszymi

Poznaj możliwości współpracy z najlepszymi liderami, którzy dadzą Ci wsparcie na każdym etapie procesu i wytyczą Ci ścieżkę do sukcesu.

Nie robiąc kroku w
przód, cofasz się.

W dzisiejszych czasach to, co nienormalne stało się dla nas normą. Niepewna sytuacja na świecie wywołana lockdownami, narastającą inflacją i konfliktami zbrojnymi sprawiła, że w szybkim tempie musimy przystosowywać się do zmian oraz dokonywać odpowiednich wyborów.

Każdy, kto dzisiaj zrobi krok w przód, za kilka tygodni lub miesięcy będzie mógł sobie podziękować sobie za podjęcie właściwej decyzji. Jednak przy obecnym zgiełku informacyjnym pojawia się wielu “guru”, którzy dużo gadają, ale mało robią, czekając na naiwniaków.

Postaw na wiedzę od praktyków i dowiedz się, co możesz zrobić już teraz, aby cieszyć się szczęśliwym życiem mimo niepewnych czasów.

08.02.2023 o godzinie 20:00

Prowadzący webinar
Albert i Hubert
Przedsiębiorcy z branży marketingu sieciowego

Gość specjalny
Paweł Lenar
TopLider w branży marketingu sieciowego

Jeśli nie teraz, to kiedy? Zapisz się już teraz i
poznaj strategie, dzięki którym uwolnisz się
od przytłaczających schematów.

Hubert i Albert Rzekieć

Młodzi przedsiębiorcy wspólnie pokazujący drogę ku zmianie. Codziennie inspirują i motywują tysiące osób poprzez social media.

Od 7 lat aktywnie działają w marketingu sieciowym. W tym czasie odbyli tysiące szkoleń i przeprowadzili setki wystąpień scenicznych. Trzykrotnie odebrali auta z programów samochodowych. Swoje zespoły sprzedażowe rozwijają nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju.

Wierzą, że stworzenie życia na własnych zasadach jest dla każdego. Wystarczy poznać właściwą drogę.

Paweł Lenar

Międzynarodowy przedsiębiorca, inwestor, top lider w branży marketingu sieciowego od kilkunastu lat. Zbudował organizacje sprzedażowe liczące łącznie ponad 100 000 partnerów w 23 krajach.

Jest laureatem nagrody Polish National Sales Awards dla najlepszego menedżera branży MLM w Polsce, autorem bestsellerowych książek oraz systemów szkoleniowych. Jego zespoły konsumencko-biznesowe generują kilkadziesiąt milionów złotych sprzedaży rocznie.

Wdrożone przez WBIZNES® | Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]